+38 057 777 02 77    mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.    skype: btg_work

Інформаційна система управління освітою України “ІСУО”

Основним продуктом є Інформаційна система управління освітою «ІСУО», яка має чітку ієрархію від рівня закладів освіти до рівня обласних органів управління освітою. Порталом користуються заклади освіти, місцеві органи управління освітою та громадськість. Ця система орієнтована на вирішення регіональних задач та взаємодіє з державним порталом ІТС «ДІСО». Охоплення проекту «ІСУО» на території  України складає 17494 заклади загальної середньої освіти, 16826 закладів дошкільної освіти та 1601 органів управління освітою.

В рамках формування єдиної інформаційно-комунікаційної системи і забезпечення кращої якості освіти був розроблений портал ІСУО https://isuo.org/, який працює з лютого 2009 року.

Далі...

Проекти, розроблені на базі «Інформаційної системи управління освітою “ІСУО”»

Ліцензування навчальних закладів

Ліцензування навчальних закладів загальної середньої освіти - альтернативна процедура прийняття рішень про надання ліцензій навчальним закладам середньої освіти за допомогою ІСУО. Навчальний заклад має можливість автоматично скласти запит на отримання ліцензії з потрібними прикріпленими документами і накласти на нього ЕЦП (електронний цифровий підпис), а відповідальні особи в ОДА переглядати завантажені документи, завантажувати і друкувати автоматично сформовані рішення про надання ліцензій. Цей модуль допоможе швидко і якісно виконати ліцензування установ загальної середньої освіти.
Знаходиться за адресою   https://isuo.org

Облік дітей шкільного та дошкільного віку

Облік дітей шкільного та дошкільного віку - модуль для обліку дітей віком від 3 до 18 років, які проживають в населеному пункті. Даний модуль дає змогу відслідковувати дітей, які не навчаються в закладі загальної середньої освіти та передавати ці данні до відповідних структур. На основі цих даних створюється звіт 77-РВК.
Знаходиться за адресою   https://isuo.org

Прозорий вибір підручників

«Модуль прозорого вибору підручників» призначений для вибору закладами загальної середньої освіти, професійно-технічної та вищої освіти які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, підручників які використовуються в освітньому процесі. Оригінал-макети підручників вибираються з переліку електронних версій оригінал-макетів підручників, що представлений на веб-сайті ІМЗО. Кожен ЗЗСО, ЗПТО та ЗВО вибирає в спеціальній електронній формі підручники. У подальшому ця інформація, передається до серверу, узагальнюється по кожному підручнику, та на основі цього формується пропозиція щодо переліку підручників, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету.
Знаходиться за адресою  https://isuo.org

Розподіл підручників

Модуль, розроблений для автоматичного створення звітності щодо планової доставки підручників та моніторингу отримання їх закладами освіти, органами управління освітою, а також обласними державними адміністраціями. Дозволяє автоматично створити план доставки з урахуванням раніше створеного замовлення.
Знаходиться за адресою  https://isuo.org

Реєстр випускників для замовлення документів про освіту

Дозволяє автоматично підготувати перелік випускників на рівні закладів освіти та органів управління освітою для подальшого імпорту документу до іншого спеціалізованого програмного забезпечення. Взаємодіє з функціоналом «Друку свідоцтв про здобуття базової та повної загальної середньої освіти».


Система електронної реєстрації в дитячі садочки

Система електронної реєстрації призначена для вирішення проблеми влаштування дітей до закладів дошкільної освіти Україні і формування максимально прозорої реальної черги дітей, захищеної від зовнішнього впливу.
 Проект електронної реєстрації дітей в ЗДО вже сьогодні показує наступні результати:

 • Спрощена процедура обліку дітей дошкільного віку та зменшення навантаження існуючих черг;
 • Рівний доступ всім батькам до інформації про ЗДО та до системи реєстрації дітей;
 • Єдина захищена електронна база для обліку дітей дошкільного віку;
 • Працівники дошкільної освіти і батьки дітей мають можливість стежити за пересуванням дітей в електронній черзі;
 • Мінімізований людський вплив на порядок прийняття дітей в ЗДО і відповідно зменшені корупційні ризики;
 • Освітні послуги підняті на новий рівень та підвищення іміджу органів управління, як у регіоні так і в очах громади.

Електронна реєстрація дітей в ДНЗ вже працює у більшості регіонів України.
Знаходиться за адресою https://reg.isuo.org/

 


Система електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти

Це портал, розроблений для виконання закладами загальної середньої освіти та органами управління освітою наказу Міністерства освіти та науки України № 367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти». Портал дозволяє батьками записати дитину до закладу освіти, а закладам освіти перевіряти заявки, друкувати згоди на обробку персональних даних та автоматично створювати накази на зарахування.
Знаходиться за адресою https://school.isuo.org/


Електронна атестація педагогічних працівників

Електронна атестація  - комплекс заходів, завдяки якому в електронному вигляді контролюється процес проходження атестації педагогічними працівниками, проводиться моніторинг результатів і своєчасне нагадування про необхідність проведення планової атестації.

 

Особливості онлайн-порталу:

 • захищений доступ у систему педагогів, а також комісій 3 рівнів (ЗЗСО, ОУО, обласний ОУО);
 • база портфоліо педагогічних працівників (основні відомості, особисті досягнення, результати кваліметрії, тощо);
 • автоматичне формування списків на атестацію;
 • подання і обробка заяв на атестацію комісіями різних рівнів (в залежності від заяви);
 • формування загальної статистики і окремих статистичних вибірок.

Знаходиться за адресою  https://at.isuo.org


Електронні журнали і щоденники “Мої знання”

«Мої знання»  - портал, на якому батьки і учні можуть переглядати оцінки, розклад, домашні завдання, новини школи та класу. Вчителі ведуть свої класні журнали і також можуть переглядати розклад і новини. Основна перевага порталу в тому, що список учнів, вчителів та предметів автоматично синхронізується з програмою «КУРС: Школа» і значно полегшує роботу користувачам.
Знаходиться за адресою http://mz.com.ua/


Програма ведення бази даних ЗЗСО “КУРС: Школа”

 Комп'ютерна програма «КУРС: Школа» призначена для ведення єдиної бази даних ЗЗСО,  керування шкільними процесами,  розрахунку навантажень вчителів, складання розкладу занять, обліку дітей шкільного віку, автоматичного (натисканням однієї кнопки) складання обов'язкових звітів ЗНЗ-1,  83-РВК та інші, ведення електронних шкільних журналів.
          Програма «КУРС: Школа» здатна враховувати відомості про інфраструктуру школи (корпуси, поверхи, кабінети, класні кімнати і т.д.), адміністрацію, викладацький склад, учнів, їх батьків або опікунів, дисципліни, що читаються (предмети); навчальний план школи, навчальні програми з окремих предметів, відомості про класи, їх кількість, розподіл по змінам; встановлювати розпорядок роботи школи на кожен день, а також протягом тижня, місяця, року. За допомогою програми можна скласти розклад занять - найважливіший документ планування навчального процесу і основний організаційний документ школи, який визначає роботу вчителів та учнів, адміністрації та всього закладу в цілому і, як наслідок, поліпшується ефективність роботи школи, складаються більш комфортні умови для її плодотворної роботи.
Знаходиться за адресою  http://ekyrs.org/ua/


Програма ведення бази даних ЗДО “КУРС: Дошкілля”

Комп'ютерна програма «КУРС: Дошкілля» призначена для ведення єдиної бази даних дитячої дошкільної установи, управління процесами, обліку дітей дошкільного віку і автоматичного (натисненням однієї кнопки) складання обов'язкового статистичного звіту за формою 85-к.
Програма «КУРС: Дошкілля» враховує відомості про педагогічний склад, вихованців, їх батьків або опікунів, допомагає вести контроль і відображення відвідуваності протягом тижня, місяця, року як для окремих груп так і для усього закладу в цілому, покращує ефективність роботи дитячої дошкільної установи, створює більш комфортні умови для плідної роботи персоналу.
Програма розмежовує права і рівні доступу до даних. Надає можливість роботи на одному комп’ютері так і в мережевому режимі з підтримкою персоналізації інтерфейсу. Використовує новітні інтелектуальні методи представлення даних.
Знаходиться за адресою  http://dnz.ekyrs.org/ua/


Програма ведення бази даних спортивних НЗ “КУРС: Спорт”

Комп'ютерна програма «КУРС: Спорт» призначена для ведення єдиної бази даних навчального закладу, управління процесами, обліку дітей та складання обов'язкових статистичних звітів за формами 5-ФК та 8-ФК.
Програма «КУРС: Спорт» враховує відомості про тренерський склад, вихованців, їх батьків або опікунів, облік спортивних досягнень. Для окремих груп  і для усього закладу в цілому, покращує ефективність роботи навчального закладу, створює більш комфортні умови для плідної роботи персоналу.
Знаходиться за адресою  http://sport.ekyrs.org/


Проекти, розроблені для Міністерства освіти і науки України

Державна інформаційна система освіти ІТС «ДІСО»

Закрита система яка розроблена на замовлення Міністерства освіти та науки України для здачі та збору обов’язкових статистичних звітів (76-РВК, 83-РВК, Д-4, Д-5, Д-6, Д-7,8, Д-9 та інших) наказ МОН України від 31.08.2016 №1054 «Про введення в дослідну експлуатацію інформаційно-телекомунікаційної системи державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики» «Державна інформаційна система освіти», наказ МОН України від 14.07.2017 №1068 «Про збір даних до інформаційно-телекомунікаційної системи  «Державна інформаційна система освіти» у 2017/2018 н.р.» та наказ №927 від 21.08.2018 «Про збір даних до інформаційно-телекомунікаційної системи «Державна інформаційна система освіти» у 2018/2019 н.р.» від закладів дошкільної освіти, загальної середньої освіти до місцевих органів управління освітою, департаментів та Міністерства освіти та науки України. Даний портал дозволяє накладати електронно-цифровий підпис на всі звіти.
На базі ІТС «ДІСО» розроблені наступні проекти «Конкурсний вибір та замовлення підручників» та «План доставки підручників»
«Конкурсний вибір та замовлення підручників» - заклади освіти роблять замовлення обраного підручника, який буде друкуватись за рахунок державних коштів, а органи управління освітою зводять замовлення та передають то МОН.
«План доставки підручників» - дозволяє створити план доставки підручників від рівня МОН до закладу освіти та побачити стан фактичного отримання підручників закладом.
Знаходиться за адресою  http://diso.gov.ua/

 

Система автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів АС «ІРЦ»

Інклюзивна освіта для дітей з особливими освітніми потребами - функціонал для дітей з особливими освітніми потребами, їх батьків, інклюзивних-ресурсних центрів та навчальних закладів. Допомагає провести комплексну оцінку дитини і на основі цих даних сформувати висновок, а в навчальному закладі створити індивідуальну програму розвитку. Кожна школа повинна бути інклюзивною. Це означає готовність в будь-який час прийняти кожну дитину і створити максимально сприятливе середовище для розвитку її потенціалу.
За допомогою порталу інклюзивно-ресурсні центри можуть:

 • Бачити заяви від батьків, щодо проходження комплексної оцінки;
 • Призначати зустрічі на вільну годину;
 • Проводити комплексні оцінки з урахуванням міжнародного класифікатора хвороб (МКХ-10) та міжнародного класифікатора функцій (МКФ-ДП) зі збереженням даних в електронному вигляді;
 • Автоматично генерувати висновки на основі проведеної комплексної оцінки;
 • Вести архів всіх заяв, комплексних оцінок та висновків за весь час по всім дітям;
 • Створювати різноманітні вибірки по існуючим даним.


Батьки дитини можуть:

 • Зареєструватись та входити у систему за допомогою BankID або ЕЦП;
 • Подати заявку до інклюзивно-ресурсного центру, не виходячи з дому;
 • Отримати запрошення на проходження комплексного оцінювання (адреса, дата, час);
 • Зберігати заявку та висновок в електронному вигляді;
 • Контролювати проведення занять з дитиною.


Заклади освіти можуть:

 • Знаходити та перевіряти висновки, які принесли батьки;
 • В електронному вигляді скласти індивідуальну програму розвитку для дитини;
 • Відмічати проведення занять з дитиною;
 • Вести повну базу дітей з особливими освітніми потребами;
 • Створювати різноманітні вибірки по існуючим даним;
 • Накопичувати архів всіх заяв, комплексних оцінок та висновків за весь час.

Розробляється мобільний додаток на різні операційні системи який дозволить батькам, закладам інклюзивно-ресурсних центрів та закладам освіти працювати на мобільних пристроях.
Знаходиться за адресою  http://ircenter.gov.ua/


Проекти, які знаходяться у розробці

Реєстр закладів позашкільної освіти та створення звіту 1-ПЗ

Проект дозволить створювати перелік закладів позашкільної освіти з загальною інформацію про них, а також передавати звітність в електронному вигляді. На основі створених закладом освіти звітів в органі управління освітою автоматично створюється зведений річний звіт 1-ПЗ.

Програмне забезпечення «Підготовка реєстру випускників та друку свідоцтв про здобуття початкової, базової та повної загальної освіти»

Це програмне забезпечення дозволяє друкувати на рівні держави документи про базову загальну середню освіту та про здобуття повної загальної середньої освіти.

 

Єдина освітня картка дитини

Автоматизована система для зберігання, накопичування, редагування, опрацювання (обробки) інформації про дитину за її унікальним ID, що, в свою чергу, дає можливість для більшої автоматизації праці.

Підвищення кваліфікації

Облік навчання педпрацівників з метою підвищення педагогічної кваліфікації. Облік використання об’єму (годин) відведеного їм з цією метою. Облік об’єктів (вишів, фізичних осіб чи інших), що надають ці послуги, програм для підвищення кваліфікації. Облік суб’єктів (педпрацівників), курсів, програм, тощо.

 

Освітній месенджер

Закритий додаток на смартфон та веб-додаток для спілкування, обміну файлами і т.д. з іншими користувачами. Дозволяє швидко зв’язатись із працівниками в галузі освіти для вирішення актуальних питань чи проблем.


Документообіг

Це модуль для руху документів в організації з моменту їх створення або отримання аж до завершення виконання або відправлення.


Відрахування та переведення учнів

Дозволить створювати довідки для переведення та відрахування учнів. Автоматично переносити дані про учня з одного закладу до іншого.


Back to top
Back to top