Ми - команда завзятих і відданих своїй справі фахівців

Запорука нашого успіху – це команда, яка створює продукти, здатні змінювати уявлення про себе та світ.

Ми бачимо в людях ідеї, тому цінуємо і шукаємо співробітників, орієнтуючись саме на ідейність, натхненність і любов до своєї професії. У нас вітається ініціативність, креативність, бажання генерувати та втілювати в життя свої думки.

Про компанiю

Компанія ТОВ «НОВІ ЗНАННЯ» працює на ринку України з 2009 року. На сьогодні ми є національними розробниками програмного забезпечення у галузі освіти в загальнодержавних масштабах, фахівцями в області побудови багаторівневих інформаційних систем збору, обліку та обробки інформації.

Компанія на сьогоднішній день проводить розробку систем та рішень для освітнього ринку України в desktop та web- середовищах, має кілька запатентованих рішень, самостійно впроваджує, здійснює технічну підтримку та супровід своїх продуктів.

 

Підтримка постійного контакту з клієнтами на всіх рівнях (заклади освіти, районні/міські/обласні органи управління освітою) дозволяє бути в курсі нових потреб та задач. Наші програмні продукти зменшують трудомісткість багатьох сотень процесів, що здійснюються щодня нашими користувачами. Та найголовніше – це чітке розуміння ситуації на кожному з рівнів в галузі освіти, специфіки роботи.

Документи

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

2016

У 2016 р. ТОВ «НОВІ ЗНАННЯ» була розроблена система ІТС «ДІСО» та передана у власність Міністерства освіти і науки, в особі «Інституту освітньої аналітики» на безоплатній основі. На базі ІТС «ДІСО» були розроблені проекти «Конкурсний вибір та замовлення підручників», та «План доставки підручників».

2016

У 2018 р. компанія ТОВ «НОВІ ЗНАННЯ» розробила та впроваджує систему АС «Інклюзивно- ресурсних центрів», для дітей з особливими освітніми потребами їх батьків, інклюзивно ресурсних центрів та органів управління освітою. Зараз ми створюємо мобільний додаток для системи.

Стек технологiй

JS
HTML5
CSS3
PHP
C#
DELPHI
FIREBIRD
MSSQL
MY SQL
Заявка успішно відправлено!